Ikona telefonu 606 209 120 Ikona e-mail info@rodzinnagastronomia.pl
Menu responsywne

Usługi gastronomiczne w Łodzi od 1982 roku


O nas Ikona tytułowa

Gastronomia to tradycja w naszej rodzinie. Dziadkowie poświecili całe życie pracy w tej branży. Babcia prowadziła restaurację Zodiak założoną w 1976 roku. Obecna firma zarejestrowana jako Firma Gastronomiczna „DR” to własność córki, czyli drugiego pokolenia. W 1981 roku powstała pierwsza restauracja Czarny Koń mieszcząca się przy ulicy Piotrkowskiej 76. Druga była Restauracja Klub Ekonomisty w pałacyku Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego przy ulicy Wólczańskiej 51 (dzisiejsza Montenegro z nowymi właścicielami). Od 2005 roku prowadzimy stołówki i bufety, w firmie pracuje trzecie pokolenie, wnuczkowie.

Od zawsze zajmujemy się kuchnią polską i w niej się specjalizujemy, co nie oznacza, że jesteśmy zamknięci na nowości i rozwój. Śledzimy trendy żywieniowe, czytamy, jadamy i przesiadujemy w łódzkich restauracjach. W żywieniu zbiorowym skupiamy się na tradycyjnej, smacznej, prostej kuchni polskiej. Podczas bankietów oferujemy szeroki wachlarz potraw dostosowanych do oczekiwań naszych gości i klientów.

Posiadamy wykształcenie gastronomiczne, kwalifikacje i długi staż pracy. Zaopatrujemy się od lat u lokalnych producentów, przetwórców i rolników. Wszystkie potrawy są własnoręcznie przygotowywane przez naszych kucharzy. W kuchni nie używamy sztucznych substancji, półproduktów ani produktów gotowych. Sami przygotowujemy warzywa i owoce na zimę, suszymy grzyby, robimy przetwory, kiszonki i konfitury. Nad kuchnią czuwa wnuczka, która ukończyła Dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Posiada więc bieżącą wiedzę na tematy żywieniowe. Wnuk zajmuje się selekcją i wyborem produktów z których gotujemy. Sam jest najlepszym testerem i krytykiem kulinarnym.

Jest nam miło pracować dla Państwa od tylu lat. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Każda sugestia i uwaga będzie dla nas również cenną informacją.

‚‚Po dobrym obiedzie nie ma się pretensji do nikogo – nawet do własnej rodziny.’’ - Oscar Wilde